Przezorny zawsze ubezpieczony! - Krystyna Stachowska Rzeszów
 

Przezorny zawsze ubezpieczony!

Przezorny zawsze ubezpieczony!

Dom, samochód i przede wszystkim życie – oferta ubezpieczycieli jest bardzo bogata. Mimo że na rynku działa wiele instytucji, nie wszyscy Polacy korzystają z możliwości ubezpieczenia. Uważają, że to strata pieniędzy, bo przecież nic się nie stanie… Nigdy nie wiadomo, a dobrze jest spać spokojnie! I Ty należysz do grona niezdecydowanych? Mamy nadzieję, że nasz artykuł przekona się do wizyty w placówce i wybrania konkretnego pakietu!


Zastrzyk finansowy w najtrudniejszych chwilach
Śmierć, choroba bliskich lub własna – tych sytuacji w życiu boimy się najbardziej. Ubezpieczenie zdrowotne nie uchroni nas od nieszczęśliwych wypadków czy poważnych chorób. Pozwoli jednak złagodzić skutki – zwłaszcza te finansowe. Wypłata określonej w umowie kwoty może być szansą na podjęcie specjalistycznego, zazwyczaj drogiego, leczenia lub, w najgorszym przypadku, pokryć koszty pogrzebu i zabezpieczyć przyszłość rodziny.


Wypadek w pracy? Możesz liczyć na odszkodowanie!
Nie wszyscy pracodawcy dodatkowo ubezpieczają swoich pracowników. Warto więc zadbać o to, wykupując ubezpieczenie indywidualne. Jeśli na terenie zakładu pracy dojdzie do nieszczęśliwego wypadku, możesz liczyć na odszkodowanie – jego wysokość jest różna w zależności od doznanego uszczerbku.


Śpij spokojnie, nie martwiąc się o dom
Ubezpieczenia obejmują nie tylko sytuacje związane ze zdrowiem i życiem. Ubezpieczyć możesz też dom. W przypadku pożaru czy zalania mieszkania otrzymasz pieniądze, które pozwolą Ci wyremontować uszkodzoną przestrzeń. Śpij spokojnie, nie martwiąc się o przyszłość swoją i rodziny.


Komfort psychiczny posiadaczy czterech kółek
Nie masz garażu i zasypiając, zastanawiasz się, w jakim stanie o poranku zastaniesz swoje auto? Jeśli Twój samochód jest ubezpieczony, nie musisz się martwić. Również w przypadku wypadku drogowego ubezpieczyciel pokryje koszty naprawy.


Przezorny zawsze ubezpieczony!
Ubezpieczenie to inwestycja. Pieniądze regularnie wpłacone na konto ubezpieczyciela mogą nigdy do Ciebie nie wrócić. I dobrze, by tak było – nikt nie chce chorować, ulec wypadkowi czy doświadczyć kradzieży. Warto jednak, by jeśli dojdzie do takich niespodziewanych, nieprzyjemnych sytuacji, móc liczyć na wsparcie finansowe.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz