Ubezpieczenia chorobowe Rzeszów – porozmawiajmy o ochronie zdrowia!
 

Ubezpieczenia chorobowe Rzeszów – porozmawiajmy o ochronie zdrowia!

Ubezpieczenia chorobowe Rzeszów

Ubezpieczenia chorobowe Rzeszów – porozmawiajmy o ochronie zdrowia!

Żyjesz tu i teraz. Myślisz, że ubezpieczenia chorobowe Rzeszów Cię nie dotyczą. Cieszysz się zdrowiem, karierą. Z powodzeniem osiągasz wyznaczone cele. A co, jeśli Twoje plany ulegną zmianie? Jeśli jeden telefon z przychodni i postawiona diagnoza zmienią wszystko? Nie bój się o przyszłość Bliskich. Nie bój się o brak środków na leczenie. Polisa sprawi, że będziesz spać spokojnie.

Masz plany? Niech ubezpieczenie chorobowe Rzeszów będzie ich zabezpieczeniem

Ubezpieczenie chorobowe Rzeszów pozwoli zabezpieczyć Ci się na wypadek różnych życiowych scenariuszy. Ubezpieczenie Twoje Życie to oferowany przeze mnie bogaty pakiet. Gwarantuje pomoc i wsparcie finansowe w trudnych sytuacjach. Wypadek, choroba czy też konieczność leczenia poza granicami Polski… To wszechstronna ochrona dla Ciebie i dla osób, które kochasz.

Ubezpieczenie Twoje Życie działa za granicą

Polisa, którą Ci dziś proponuje, daje szansę na leczenie za granicą. W wielu przypadkach – na przykład leczenia rzadkich nowotworów lub przeprowadzania skomplikowanych operacji – to jedyny ratunek, by odzyskać zdrowie. Pomoc wysokiej klasy specjalistów nie jest niemożliwa. Drzwi do leczenia za granicą dają pieniądze, które możesz uzyskać dzięki ubezpieczeniu.

Ubezpieczenia chorobowe Rzeszów obejmują Bliskich!

Myślisz, że wystarczająco troszczysz się o zdrowie i życie członków swojej rodziny? A czy wykupiłaś/wykupiłeś dla nich ubezpieczenie? Korzystając z oferowanej przeze mnie polisy, masz taką możliwość – możesz objąć ubezpieczeniem partnera (współmałżonka) oraz dzieci. Istnieje możliwość dodatkowego ubezpieczenia ich od skutków wypadków, poważnych chorób czy nawet niezdolności do pracy.

Ubezpieczenie Twoje życie – co zyskasz?

Ubezpieczenia chorobowe Rzeszów to wsparcie nie tylko w sytuacji pogorszenia stanu zdrowia. To także gwarancja bezpłatnego pakiety badań kontrolnych oraz zniżki na badania genetyczne czy specjalistyczne. Warto podkreślić, że to elementy podstawowego zakresu ochrony! Profilaktyka jest dla mnie i moich agentów ubezpieczeniowych bardzo ważna. Dołożę wszelkich starań, by była ważna także dla Ciebie.

Krystyna Stachowska – ubezpieczenia w Rzeszowie od ponad 20 lat

Ubezpieczeniami – zarówno indywidualnymi, jak i grupowymi – zajmuję się od 25 lat. Pomagam zatroszczyć się o to, co dla Ciebie najcenniejsze: dom, auto i przede wszystkim życie. Oferuję polisy szyte na miarę – oczekiwań a także możliwości finansowych. Zapraszam na kawę. Porozmawiajmy o spokojnej przyszłości. Zadzwoń: 602 742 280. Razem z zespołem czekamy przy ul. Langiewicza 29.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz