Ubezpieczenia chorobowe Rzeszów w czasach zarazy i nie tylko
 

Ubezpieczenia chorobowe Rzeszów w czasach zarazy i nie tylko

ubezpieczenia chorobowe Rzeszów

Ubezpieczenia chorobowe Rzeszów w czasach zarazy i nie tylko

Zdrowie ma bezcenną wartość. Doceniamy je zwłaszcza dziś, w niespokojnych czasach, gdy żyjemy w ciągłym zagrożeniu. Martwimy się o zdrowie bliskich, martwimy się o kondycję własnego organizmu. Zdrowia nie da się kupić. Można jednak zabezpieczyć się na wypadek choroby. Ubezpieczenia chorobowe Rzeszów  to wsparcie w trudnej sytuacji – dla Ciebie i Twojej rodziny.

Ubezpieczenia chorobowe Rzeszów w rożnych sytuacjach

Życie pisze różne, często nieprzewidywalne scenariusze. Nie można być gotowym na każdy, ale wielu sytuacjom, zwłaszcza tym związanym z finansami, można zapobiec. Ubezpieczenia chorobowe Rzeszów to gwarancja finansowego wsparcia i pomocy zespołu ekspertów w przypadku, np. zachorowania na nowotwór złośliwy lub inne poważne zachorowania. Osoba ubezpieczona zyskuje pieniądze na leczenie. Dodatkowo, uzyskuje wsparcie na utrzymanie standardu życia rodziny. W przypadku poważnych problemów zdrowotnych kwota może wynieść nawet 800 tys. zł! Po wypadku dodatkowe fundusze przydadzą się na rehabilitację, by nie czekać w kolejce na zabiegi, można wykupić je prywatnie, by szybciej,  stanąć na własnych nogach. W sytuacji najbardziej skrajnej i tragicznej – śmierci osoby ubezpieczonej – bliscy otrzymają wypłatę.

Ubezpiecz swoje życie!

Ubezpieczenia na życie, które oferuję moim Klientom, nie mają terminu – to znaczy,  że to Klient decyduje o dacie zakończenia umowy. Nasze umowy gwarantują bezpłatne pakiety badań kontrolnych oraz zniżki na pakiety badań genetycznych i specjalistycznych. Oferuję możliwość ubezpieczenia członków rodziny w ramach jednej polisy – maksymalnie 10 osób. Miesięczna suma ubezpieczenia może się zmienić w wybranym momencie według potrzeb Klienta i jego zmieniającej się sytuacji – z reguły podwyższamy ją osobom, które biorą kredyt hipoteczny lub powiększają rodziny.

Kompleksowa ochrona życia i zdrowia

Ubezpieczenia na życie i zdrowie zapewniają wypłatę pieniędzy i pomoc w trudnych sytuacjach – wsparcie finansowe na leczenie, dostęp do prywatnej opieki medycznej, fundusze na spłatę kredytu a także pomoc dla bliskich. Polisy daje również szansę na długoterminowe oszczędzanie.

Ubezpieczenie chorobowe Rzeszów i nie tylko – w czym mogę pomóc?

Ubezpieczenia chorobowe i życiowe nie są jedynymi, które oferuję zainteresowanym. Pomagam się troszczyć o bezpieczną i spokojną przyszłość – dbać o emeryturę. Korzystam przy tym jedynie z zaufanych i gwarantowanych form inwestowania. Wychodzę naprzeciw oczekiwaniom właścicieli zarówno dużych firm, jak i małych przedsiębiorstw. Oferuję zabezpieczenia majątku przedsiębiorstwa a także ubezpieczenia grupowe dla pracowników i ich bliskich – również w postaci programów lojalnościowych. Obecnie wdrażam Pracownicze Programy Kapitałowe.

Krystyna Stachowska – agent ubezpieczeniowy związany z Avivą

Aviva od lat jest liderem rankingów firm ubezpieczeniowych. Cieszy się zaufaniem Klientów zarówno w kraju, jak i na rynku międzynarodowym. Rzetelność, atrakcyjna oferta, bardzo sprawna likwidacja roszczeń, serwis exellance naszych klientów – to nasza misja. Dostosowujemy się do aktualnej sytuacji na rynku i w społeczeństwie, czego dowodem jest akcja bezpłatnych ubezpieczeń dla medyków.

 

Czekam na Państwa w swoim biurze przy ul. Langiewicza w Rzeszowie lub służę konsultacją online.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz