Ubezpieczenia dzieci Rzeszów na rok szkolny 2020/2021
 

Ubezpieczenia dzieci Rzeszów na rok szkolny 2020/2021

ubezpieczenia dzieci rzeszów

Ubezpieczenia dzieci Rzeszów na rok szkolny 2020/2021

Już za chwilę rok szkolny dobiegnie końca i rozpoczną się wakacje. Choć przed nami kilka tygodni bez szkoły, już teraz warto pomyśleć o kolejnym semestrze. Ruszyła bowiem sprzedaż pakietów ubezpieczeń dla uczniów. Proponowane przeze mnie ubezpieczenia dzieci Rzeszów to spełnienie oczekiwań oraz potrzeb i rodziców, i dzieci!

Ubezpieczenia dzieci Rzeszów na rok szkolny 2020/2021

Twoje Dziecko to ubezpieczenie grupowe NNW na rok szkolny 2020/21 skierowane zarówno do rodziców, jak i do dyrektorów placówek edukacyjnych. Zdaniem ekspertów to najlepsza oferta na rynku. Bezpieczeństwo ucznia jest najważniejsze, dlatego w dostępnych pakietach brane są pod uwagę  wszelkie ewentualności i wypadki, jakie mogą spotkać Twoje dziecko – i to nie tylko na terenie szkoły! Ubezpieczenia dzieci Rzeszów oferowane przeze mnie dotyczą również  zdarzeń, do których dojdzie w domu, podczas ferii czy na pozalekcyjnych zajęciach sportowych.

Ubezpieczenie ważne przez cały rok

W Polsce i na świecie. Twoja Pociecha będzie chroniona w każdej sytuacji! Pieniądze otrzymacie w następujących okolicznościach:

– śmierć wskutek wypadku komunikacyjnego,

– śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku,

– trwały uszczerbek na zdrowiu,

– pobyt w szpitalu po nieszczęśliwym wypadku lub nagłym zachorowaniu – także w przypadku zakażenia koronawirusem,

– koszty leczenia, rehabilitacji i operacji plastycznych.

Sytuacji jest dużo więcej, a wypłacane kwoty zależą od wybranego pakietu. Do wyboru macie Państwo aż 6 wariantów.

Szybka pomoc – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Każdy pakiet, niezależnie od kwoty rocznej, obejmuje usługi z zakresu świadczenia Assistance. Szybka pomoc dla dziecka w trudnych sytuacjach po wypadku, gwarantuje wizytę pielęgniarki, pomoc psychologa a także organizację i pokrycie kosztów korepetycji. Centrum Alarmowe działa w całej Polsce – wystarczy zadzwonić pod odpowiedni numer.

Ubezpieczenia dzieci Rzeszów dla rodziców i dla szkół

Oferowane przeze mnie pakiety ubezpieczeń dla dzieci są dedykowane zarówno dla rodziców, jak i dla dyrekcji żłobków, przedszkoli i szkół. Dyrekcja lub inne osoby odpowiedzialne mogą zgłosić grupę bez wychodzenia z budynku szkoły! Wszystko odbywa się online – nie tylko ze względu na pandemię, ale i dla oszczędności czasu.

Dlaczego warto wybrać właśnie ubezpieczenie Twoje Dziecko?

Osobna pula pieniędzy na pokrycie kosztów rehabilitacji. Gwarancja pokrycia lub dopłaty do kosztów operacji plastycznej po przebytym urazie lub zabiegu. Rozbudowy pakiet Assistance. Polisa Twoje Dziecko – ubezpieczenie dla dzieci Rzeszów na rok szkolny 2020/21 naprawdę wyróżnia się na rynku.

Krystyna Stachowska – 20 lat doświadczenia w ubezpieczeniach

Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się ze mną – czekam na telefon, czekam na wiadomość! Zapraszam też na stronę internetową, gdzie każdy pakiet jest szczegółowo opisany. Zdecydowani mogą ubezpieczyć dziecko online – wystarczy podanie podstawowych informacji (imię i nazwisko, data urodzenia). Kliknij tutaj i przekonaj się, jak prosta i tania jest ochrona dziecka przed nieszczęśliwym wypadkiem: https://twojedziecko.aviva.pl/start?token=F3A57307AC77E0B4180B476B9CD762BD4C50E5B5

Dane do kontaktu: stachowska.krystyna@aviva.com.pl lub 602 742 280

 

ubezpieczenia dzieci rzeszów

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz