Ubezpieczenie domu Rzeszów podwyższa komfort codziennego życia
 

Ubezpieczenie domu Rzeszów podwyższa komfort codziennego życia

ubezpieczenie domu Rzeszów

Ubezpieczenie domu Rzeszów podwyższa komfort codziennego życia

Pralka znowu wylała i sąsiadka ma coraz większe pretensje? Zastanawiasz się, skąd weźmiesz pieniądze na remont swojego i jej mieszkania? A może pierwsza jesienna ulewa udowodniła, że dach wymaga natychmiastowej naprawy? Ubezpieczenie domu Rzeszów to polisa, która zabezpieczy Cię na wypadek takich sytuacja. Zapraszam Cię do lektury krótkiego tekstu na temat zalet ubezpieczeń domu i mieszkania.

Ubezpieczenie domu Rzeszów nie działa wstecz!

Biorąc kredyt hipoteczny, osoba kupująca dom lub mieszkanie, musi ubezpieczyć swoje cztery kąty. Ci, którzy zdecydowali się na inwestycję w nieruchomość przed laty lub kupili ją za gotówkę, często uważają ubezpieczenie domu Rzeszów za zbędny wydatek. To błąd! Pozwól, że podzielę się z Tobą doświadczeniem.

Jako agent ubezpieczeniowy działam na rynku od ponad 20 lat. Widziałam niejedną sytuację, byłam świadkiem wielu rodzinnych dramatów. Zapłakani ludzie zgłaszali się do mnie, by ubezpieczyć dom po fatalnej w skutkach wichurze, prosili o pomoc w przypadku zalania lub kradzieży. Ubezpieczenie nie działa wstecz. Mogłam więc tylko współczuć takim osobom.

Dlaczego warto ubezpieczyć dom lub mieszkanie?

Sekundy wystarczą, by stracić dobytek całego życia. Nie dopuść do takiej sytuacji. Już dziś zapraszam Cię na rozmowę dotyczącą ubezpieczenia domu Rzeszów. Warto pomyśleć o polisie – niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem kawalerki, czy dwupiętrowego domu  jednorodzinnego. Pieniądze wypłacone z polisy pozwolą na odbudowę lub przeprowadzenie remontu. Otrzymane odszkodowanie pozwoli na usunięcie skutków pożaru, burzy lub silnego wiatru. Ubezpieczenie to poczucie bezpieczeństwa – we własnych czterech kątach żyjemy spokojniej, bardziej komfortowo, nie obawiając się o straty w przyszłości.

Ubezpieczenie domu Rzeszów u doświadczonego agenta

Od 25 lat dbam o to, co najcenniejsze – dom, samochód i przede wszystkim życie. Wspieram swoich Klientów w wyborze najlepszej polisy ubezpieczeniowej, która zabezpieczy nie tylko ich, ale także i bliskich. Przeprowadzam również bezpłatny audyt dotychczas zawartych umów. Zapraszam Cię na kawę – porozmawiajmy. Ubezpieczenie domu Rzeszów nie musi, nie może czekać na koniec pandemii. Czuj się bezpiecznie we własnym mieszkaniu.

Kontakt: 602 742 280

Brak komentarzy

Dodaj komentarz