Zabierz na urlop ubezpieczenie na wakacje Rzeszów
 

Zabierz na urlop ubezpieczenie na wakacje Rzeszów

ubezpieczenie na wakacje rzeszów

Zabierz na urlop ubezpieczenie na wakacje Rzeszów

Wakacje? Czas, start! Granice otwarte, swoboda w przemieszczaniu się po kraju – po kilku tygodniach zamknięcia w domach Polacy z radością ruszyli w podróż! Niezależnie od tego, czy spędzicie Państwo urlop w Bieszczadach, nad Bałtykiem czy też na maltańskich plażach, warto pomyśleć o zabezpieczeniu siebie, bliskich i majątku. Ubezpieczenie na wakacje Rzeszów to turystyczne must have!

Ubezpieczenie na wakacje Rzeszów – zabierz je ze sobą!

Oferowane przeze mnie ubezpieczenie na wakacje Rzeszów obejmuje podróżujących po całym świecie. To od Państwa potrzeb zależy, co dokładnie znajduje się w pakiecie. Oto niektóre z możliwości, które daje ubezpieczenie turystyczne.

Jeśli zdecydujecie się na urlop poza granicami kraju, ubezpieczenie pokryje koszty wizyt lekarskich, hospitalizacji, akcji ratowniczych, poszukiwawczych i wreszcie powrotu do domu. Ubezpieczenie NNW zadziała natomiast w przypadku upadku, wypadku na rowerze czy konieczności rehabilitacji uszkodzonej kończyny. Odszkodowanie należeć się będzie także w sytuacji, gdy bagaż zostanie skradziony lub zgubiony. Mogą się czuć Państwo bezpiecznie zarówno podczas uprawiania sportów rekreacyjnych, jak i ekstremalnych. Co z mieszkaniem i domem, które zostają puste podczas Waszej nieobecności? Także są ubezpieczone od kradzieży i zdarzeń losowych.

EKUZ a ubezpieczenie turystyczne

Wyjeżdżając zagranicę, większość Polaków pamięta o karcie EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego). Umożliwia ona bowiem korzystanie z publicznej opieki medycznej w krajach Unii Europejskiej oraz krajów EFTA. Kartę można wyrobić za darmo przez Internet lub w wojewódzkim oddziale NFZ. Warto podkreślić, że szczególnie teraz – podczas pandemii koronawirusa, jest jedyną szansą na leczenie zagranicą. Chorzy na COVID-19 są bowiem leczeni tylko przez państwowe placówki medyczne. Dlaczego mimo to warto wykupić ubezpieczenie na wakacje? W niektórych krajach, także europejskich, opieka medyczna jest współfinansowana przez pacjentów. Oznacza to, że nawet posiadając EKUZ, za niektóre wizyty trzeba będzie zapłacić z własnej kieszeni – w takim przypadku przyda się zatem oferowane przeze mnie ubezpieczenie turystyczne.

Ubezpieczenie na wakacje Rzeszów – dla kogo?

Zastanawiacie się Państwo, kto może się do mnie zgłosić po ubezpieczenie na wakacje Rzeszów? Do kontaktu osobistego w placówce przy ul. Langiewicza, telefonicznego lub on-line zachęcam wszystkich, którzy planują urlop w Polsce lub poza jej granicami. Ubezpieczenie oferuję zarówno osobom dorosłym, jak i najmłodszym podróżnikom. Umowy z Klientami poniżej 75. roku życia zawrę przez Internet. Osoby starsze zachęcam do kontaktu w celu przedstawienia spersonalizowanej oferty.

Ubezpieczenia Rzeszów – zachęcam do zapoznania się z ofertą

Ubezpieczenia turystyczne to niejedyne polisy, które oferuję moim klientom. Mam ponad 20-letnie doświadczenie jako agent ubezpieczeniowy w Rzeszowie. Rozbudowana oferta pozwala mi troszczyć się o Klientów (zarówno indywidualnych, jak i grupowych) w każdej sytuacji. Ubezpieczenia na życie, zdrowie, majątku, dzieci czy te zabezpieczające sukcesję – jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z moich usług, jestem pewna, że znajdziemy odpowiednią polisę w dobrej cenie. Zapraszam do kontaktu!

Brak komentarzy

Dodaj komentarz